Covid – príležitosť – maklérčina

Rád sa vraciam do spomienok, keď som budoval svoju prvú kanceláriu v Poprade. Bola vlastne druhou celkovo, lebo začínal som v Starej Ľubovni. Ale späť na začiatky v Poprade, jednoducho – išlo to veľmi ľahko. Bol som prekvapený, koľko ľudí malo záujem stať sa realitným maklérom. 

Bol to rok 2007 a krátko pred svetovou ekonomickou krízou. Dnes v roku 2021 vidím paralelu s vtedajším obdobím v predaji nehnuteľností. Škoda, že táto podobnosť nie je aj v zameraní ľudí stať sa realitnými maklérmi. A práve výhody tohto podnikania chcem v tomto blogu rozpísať. 

Byť realitným maklérom ponúka aj v týchto časoch pandémie, kde v niektorých odvetviach cítime výrazný pokles, neuveriteľný rozvoj. Som rád, že môžem na základe overených skutočností porovnať výsledky realitných maklérov. Tých ktorí sa chytili príležitosti a začali napredovať s tými, ktorí mali strach pred novými výzvami a stagnujú. 

Ako to vlastne je? Poznáte tie keci o šťastí? Prečo teda niekto má šťastie a niekto nemá?

dalajláma

Je to jednoduché – “šťastie praje pripraveným” 

,,Najradšej” mám niektorých športových redaktorov, trénerov, alebo športovcov, ktorí donekonečna budú omieľať ako nemali, alebo im chýbalo športové šťastie, namiesto dôkladnej analýzy a pomenovania príčiny. Nechcem tým popierať šťastie a nešťastie ako také. To čo nevieme ovplyvniť svojim správaním, tréningom, postojom, prírodným živlom, náhodou … to skutočne aj ja nazývam šťastie a nešťastie. No v slovníku realitného makléra a nášho realitného biznisu by sa malo vyskytovať naozaj len minimálne. 

Dnešná doba ukázala, žiaľ Covid dopomohol, že do popredia sa výrazne dostáva online svet. 

covid

Moje štatistiky krásne dokazujú, že realitní makléri, ktorí si dali poradiť, ktorí neustále pracujú na zlepšovaní svojho realitného online sveta, dnes výrazne profitujú (https://www.slavomirbusovsky.sk/o-mne, https://www.frantisektropp.sk/  … ). 

Chceš vedieť ako? To je už naše “know-how”. (www.karieravrealitach.sk)

V mojom tíme sa dostanú k týmto informáciám všetci. Každý má tú možnosť byť pripravený.