Máš skúsenosti s predajom nehnuteľnosti?

Chcel by si pracovať na vlastných projektoch? Do nášho tímu hľadáme nového kolegu! Pridaj sa k nám!

Maklér

Pracuješ ako realitný maklér a hľadáš spôsob, ako sa osamostatniť? Radi ťa privítame v našom tíme. U nás získaš možnosť venovať sa vlastným projektom, z ktorých provízia ostane celá na tvojom účte. Podelíme sa s tebou o naše dlhoročné skúsenosti a pomôžeme ti s vybudovaním vlastnej kariéry v realitách.

Ako si predstavujeme člena nášho tímu

Máš skúsenosti s predajom nehnuteľností

V predaji nehnuteľností nie si nováčik a pracovná náplň realitného makléra ti je dobre známa. Máš skúsenosti s vyhľadávaním nehnuteľností, komunikáciou so záujemcami, prípravou a spracovaním inzercie a prezentáciou nehnuteľnosti.

Chcem vedieť viac
zapad
spolupráca

Nebojíš sa prevziať zodpovednosť za vlastné projekty

Nehľadáme zamestnanca, ktorému treba hovoriť, na čom má pracovať. Do tímu hľadáme kolegu, ktorý sa nebojí podnikať a niesť zodpovednosť za vlastné projekty. Radi ti pomôžeme a podelíme sa o skúsenosti, ktoré pri svojej práci využiješ. Príchody do práce aj zisky z provízie budú 100 % v tvojich rukách.

Chcem vedieť viac

Komunikácia s klientom ti nerobí problém

Záleží nám na tom, aby boli klienti s našimi službami spokojní. Zo skúsenosti však vieme, že práca s ľuďmi je niekedy náročná a vyžaduje si značnú dávku empatie a trpezlivosti. Je pre nás dôležité, aby si vedel s klientami správne komunikovať, vypočuť ich požiadavky, zodpovedať otázky a pri kúpe nehnuteľnosti ich správne usmerniť.
praca
kooperácia

Hľadáš príležitosti na osobný aj kariérny rozvoj

Práca realitného makléra predajom nehnuteľnosti nekončí. Biznis s realitami je dynamický a vyžaduje si neustále vzdelávanie. Zúčastňujeme sa školení a odborných prednášok a sledujeme trendy, ktoré hýbu realitným trhom. Na školeniach očakávame aj tvoju aktívnu účasť.

Chcem vedieť viac
Zaujala ťa táto ponuka? Chcel by si sa stať realitným maklérom, ktorý vedie vlastné projekty a buduje si klientelu? Neváhaj a ozvi sa nám. Radi sa s tebou porozprávame o možnostiach spolupráce.