Realitný maklér a láska

Cestami, necestami po Slovensku sa rútime po diaľnici, keď tu zrazu manželka hovorí: čo keby sme sa zastavili na obed v Banskej Štiavnici? Pozreli si dom Maríny?
Nie som expert na literatúru, ale myšlienka ma oslovila kvôli historickému dedičstvu a to už je moja srdcovka. Takže, kam sme sa to nečakane vybrali? https://bankalasky.sk/ Tam som spoznal príbeh Maríny a Andreja Sládkoviča. Pochopil som dielo, ktoré je mimochodom aj najdlhšiou básňou na svete a bola preložená do niekoľkých svetových jazykov.

Priznám sa, že keď sme sa ju museli učiť v škole, nijako ma neoslovila a nezanechalo to vo mne skoro nič. No na tom autentickom mieste som pocítil talent, vášeň a múdrosť, ktorú autori tohto projektu dokázali vniesť do každého účastníka. Zároveň to bolo pre mňa to zaujímavé a pozoruhodné ☝️. Zažil som niečo naozaj neskutočné, zaujímavo spracované, skrátka svetový unikát.

Marína

Máme vo svojich životoch rôzne vášne a lásky. Predstavím Vám jednu mužskú, ktorú si dovolím prirovnať k tej ženskej. Tiež je to neuveriteľný svetový počin a to najaktuálnejša novinka, ktorú teraz propagujú mnohé najznámejšie média na svete – lietajúce auto https://hashtag.zoznam.sk/lietajuce-auto/

lietajúce auto

Taká malá krajina a toľko svetových unikátov, toľko šikovných a talentovaných ľudí máme, že som hrdý Slovák. To sú tie chvíle, ktoré inšpirujú aj mňa.
Čo je láska?
Slovo, ktoré má veľa podôb a jednou z mojich je aj láska k tomu čo robím – realitný biznis. Ak aj vás spája láska k tomu čo robíte, k vášmu zamestnaniu, podnikaniu …, tak je to super, ale ak sa len hľadáte, alebo ste sa doteraz netrafili, mám pre vás ponuku. Realitný biznis, realitný maklér, skrátka podnikanie v realitách ponúka veľa ciest, smerovaní a ten kto k tomu privonia, si svoju cestu určite nájde. Ja môžem ponúknuť tu našu cestu https://www.karieravrealitach.sk/