Takže si začiatočník a chceš začať?

Super, pomôžeme ti s rozbehnutím vlastnej kariéry v realitách. Podelíme sa s tebou o naše dlhoročné skúsenosti, pomôžeme ti s budovaním klientely a v začiatkoch ti poskytneme dôležitú podporu.

U nás začiatočník bez skúseností začína na 60% provízie

Už v prvom roku sa šikovný maklér dostane na 80% provízie a do dvoch rokov až na 100% provízie.

nehnuteľnosť-na-predaj

Čas si organizuješ
podľa seba

Kontrola tvojich príchodov do práce je na tebe. Sám najlepšie vieš, aký pracovný režim ti vyhovuje. Pracovnú dobu, stretnutia s klientami a obhliadky nehnuteľností si budeš plánovať podľa seba.
podpis-kúpnej-zmluvy

Odborné zaškolenie

Naučíme ťa, ako funguje trh s nehnuteľnosťami, ako si vyhľadávať príležitosti na obchod a ako komunikovať s klientami. Vysvetlíme ti základné právne predpisy aj náležitosti zmlúv, aby si vedel klientom poradiť a odpovedať na všetky otázky.

realitná-kancelária

Dlhoročné skúsenosti

Najlepšie sa učí od skúsenejších. Podelíme sa s tebou o naše skúsenosti z praxe a pomôžeme ti vyhnúť sa začiatočníckym chybám. Nečakaj iba nudnú teóriu. Zameriame sa na praktické veci, ktoré budeš vo svojej kariére neustále využívať.
realitný-maklér

Podpora od maklérov

Vieme, že začiatky nie sú jednoduché. Môžeš sa spoľahnúť na našu pomoc a obrátiť sa na nás s akýmkoľvek problémom. Poradíme ti a ponúkneme naše riešenia z praxe. Tiež sme kedysi boli začiatočníkmi a vieme, že podpora tímu je dôležitá.

Si rozhodnutý rozbehnúť vlastnú kariéru realitného makléra? Alebo stále váhaš a máš množstvo otázok? Nestrácaj čas a ozvi sa nám. Ako makléri s dlhoročnými skúsenosťami ti najlepšie vysvetlíme, ako to v podnikaní s realitami chodí.

Kontaktuj nás